Niemcy, talar, 1624

Niemcy, talar, 1624

Niemcy, talar, 1624

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:39:20
186282
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Artern - Wolgang III i Johann Georg II, talar, 1624, Eisleben
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.64 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 6967, Tornau 766

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 321

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 600 zł
4)  1 350 zł
5)  1 250 zł
6)  1 200 zł