Polska, 2.000 złotych, 1981

Polska, 2.000 złotych, 1981

Polska, 2.000 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:32:40
186343
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 2.000 złotych, 1981, Warszawa, Władysław I Herman, PRÓBA NIKIEL, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz P509a

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 82

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  210 zł