Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:30:20
186336
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1981, Warszawa, Bolesław II Śmiały /półpostać/, PRÓBA NIKIEL, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz P435b

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 104

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  185 zł