Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:11:40
186184
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, u dołu rewersu kwiatek i I-F rozdzielone herbem Lewart
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: Iger W.98.1.c (R)

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 554

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  155 zł
9)  150 zł
10)  140 zł
11)  130 zł
12)  90 zł