Polska, kwartnik ruski, bez daty

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 21:02:20
186609
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.05 g, patyna
Literatura: Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5), Крижанівський 4б

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 316

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  65 zł
8)  60 zł