Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:59:20
186620
Opis: Zakon Krzyżacki - Jan von Tiefen 1489-1497, grosz, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS T•IOhn S•DET IFENI; Rw:Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TA•DN ORVM PRVS•
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.46 g, patyna
Literatura: Vossberg §102/1117, Neumann 31

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 436

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł