Rzym Kolonialny, brąz, 238-244

Rozpoczęcie: 09-09-2019 18:00
Zakończenie: 19-09-2019 20:53:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:53:20
186325
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Markianopolis - Gordian III i Trankilina 238-244, brąz, 238-244, Aw: Popiersia Gordiana i Trankiliny zwrócone do siebie, AVT K M ANT ΓΟΡΔΙΑΝΟC AVΓ CE, w odcinku TPANKVΛ ΛEINA, Rw: Stojący Zeus z berłem i wieńcem, MHTPO ΠONTOV TOMEΩC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.50 mm, 13.21 g, stara, zielona patyna
Literatura: Imhoof-Blumer 3509

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 164