Rzym Kolonialny, brąz, 238-244

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:53:00
186324
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Markianopolis - Gordian III i Trankilina 238-244, brąz, 238-244, Aw: Popiersia Gordiana i Sarapisa zwróco- ne do siebie i napis w otoku M ANT ΓΟΡΔΙΑΝΟ C.., w odcinku AVTK, Rw: Nemesis z wagą i krótką laską, napis w otoku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.1 mm, 12.13 g, stara, zielona patyna
Literatura: AMNG 1154

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 204

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł