Polska, 20 złotych, 1944

Polska, 20 złotych, 1944

Polska, 20 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:23:00
186118
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria As, numeracja 792937
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, złamania w pionie
Literatura: Lucow 1122 (R2), Miłczak 116c

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 169

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  40 zł
6)  36 zł
7)  30 zł