Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:21:00
186113
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 2 złote, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWYM", seria dA, numeracja 345179
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, liczne złamania i przybrudzenia papieru, ale rzadka seria
Literatura: Lucow 1086 (R5), Miłczak 106d

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 126

1)  30 zł