Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:20:40
186112
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 2 złote, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWYM", seria XB, numeracja 367665
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, złamany w pionie, przybrudzenia i ugięcia papieru
Literatura: Lucow 1085 (R3), Miłczak 106a

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 155

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  22 zł
4)  20 zł