Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:14:20
184749
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939), seria A, numeracja 0259221
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: zagniecenia i małe przebarwienia papieru, ale piękna i rzadka
Literatura: Lucow 739 (R5), Moczydłowski B133

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 190

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł