Polska, 500 złotych, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:07:00
186567
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 500 złotych, 28.02.1919, seria A, numeracja 5754226, bardzo rzadki wariant banknotu z inną kolorystyką - niebiesko-zieloną zamiast fioletowo-zielonej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie
Literatura: Lucow 595 (R9), Miłczak 54a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 214

1)  185 zł
2)  180 zł