Polska, 100 złotych, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:06:40
186566
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 100 złotych, 28.02.1919, seria C, numeracja 2641860
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie i przegięciu w poziomie, ladna prezencja.
Literatura: Lucow 588 (R2), Miłczak 53

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 241

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  165 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  120 zł