Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:03:40
206902
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 100 marek polskich, 23.08.1919, seria IJ-C, numeracja 277497
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ugięty prawy dolny rożek wraz z minimalnym ubytkiem papieru, na dolnym marginesie ślady farby drukarskiej
Literatura: Lucow 388 (R0), Miłczak 27c

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 225

1)  24 zł