Polska, 1.000 złotych, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 19-09-2019 20:02:40
186515
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 1.000 złotych, 17.05.1919, seria P, numeracja 380921, znak wodny "plaster miodu"
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, przegięty w pionie, zagniecenia papieru
Literatura: Lucow 345 (R4), Miłczak 22b

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 109

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł