Polska, plakieta z Józefem Piłsudskim, 1931

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 22:00:20
185852
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Józefem Piłsudskim, 1931, Warszawa, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSVDSKI. ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej, plakieta projektu Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 61.2 x 102.2 mm, 210.84 g, podstawka
Literatura: Strzałk. Plakiety 41f

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 366

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł