Polska, wpinka

Polska, wpinka

Polska, wpinka

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:59:40
185847
Opis: Polska, wpinka, wpinka z popiersiem Józefa Piłsudskiego, wokół I MARSZAŁEK - JÓZEF PIŁSUDSKI, wpinka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 16.5 mm, 3.26 g

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 125

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  26 zł