Polska, wpinka

Polska, wpinka

Polska, wpinka

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:59:20
185846
Opis: Polska, wpinka, wpinka z popiersiem Józefa Piłsudskiego, wpinka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana FAB.GRAW.EMAL / J.KNEDLER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 45
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.8 mm, 9.02 g, słupek lekko zgięty

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 132

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł