Polska, odznaka pamiątkowa II Zjazdu Legionistów, 1923

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:59:00
185849
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa II Zjazdu Legionistów, 1923, medalion z popiersiem Józefa Piłsudskiego w lewo, wokół odznaki I, II i III Brygady Legionów, na dole stylizowana tarcza amazonek, na której 6.VIII. II 1923 / ZJAZD B.LEGIONISTÓW, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 41.5 x 41.2 mm, 9.10 g

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 590

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł