Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:58:20
186219
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Medal Pokój Wam, 1987, Aw: Półpostać Papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawą ma skierowaną ku górze, JAN PAWEŁ II, Rw: Lecący gołąb, POKÓJ WAM - POLSKA 1987, na obrzeżu punca srebra
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.1 mm, 49.30 g, nakład 1.000 sztuk, dodatkowo zachowana specyfikacja
Literatura: Grabowski 0602, Nestorowicz 595

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 380

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  120 zł