Rosja, 1/4 kopiejki, 1887 СПБ
Zakończenie: 12-09-2019 21:55:20
Rosja, 1/4 kopiejki, 1887 СПБ
185837
Opis: | Rosja - Aleksander III 1881-1894, 1/4 kopiejki, 1887 СПБ, Petersburg |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Bitkin 210, Brekke 7 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 163