Niemcy, talar, 1612 GM
Zakończenie: 12-09-2019 21:49:20
Niemcy, talar, 1612 GM
185841
Opis: | Niemcy - Mansfeld - linia Bornstädt - Bruno II i 3 braci 1586-1615, talar, 1612 GM, Eisleben, Aw: Tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami oraz data, BRVNO SENI WILH HA GE VOLRAT P; Rw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, COMI E DOMI I MANSFE NOB DO I H |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 29.02 g, kolorowa patyna |
Literatura: | Dav. 6919, Tornau 155 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 288