Niemcy, talar, 1612 GM

Niemcy, talar, 1612 GM

Niemcy, talar, 1612 GM

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:49:20
185841
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Bornstädt - Bruno II i 3 braci 1586-1615, talar, 1612 GM, Eisleben, Aw: Tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami oraz data, BRVNO SENI WILH HA GE VOLRAT P; Rw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, COMI E DOMI I MANSFE NOB DO I H
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.02 g, kolorowa patyna
Literatura: Dav. 6919, Tornau 155

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 260

1)  980 zł
2)  960 zł