Austria, 3 krajcary, 1630

Austria, 3 krajcary, 1630

Austria, 3 krajcary, 1630

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:42:40
186010
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1630, Graz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: blask menniczy, delikatna patyna
Literatura: Herinek 1089

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 191

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  42 zł