Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:40:40
186095
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ drugi/ - bez litery L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 jest znacznie bliżej napisu ZŁ
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', miejscowa, kolorowa patyna, rzadsza odmiana
Literatura: Parchimowicz 619b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 238

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  90 zł