Polska, 5 groszy, 1923

Polska, 5 groszy, 1923

Polska, 5 groszy, 1923

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:35:40
185649
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1923, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 103a

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 323

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  70 zł
4)  34 zł
5)  24 zł
6)  18 zł