Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:24:00
186003
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, szeroka głowa króla, płaska korona z rozetką w środku, z napisem SIGI 3, na rewersie POLONIAE
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger P.91.4.b

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 274

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  140 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  95 zł