Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:12:20
185902
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kazdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w jednym kącie łuk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 12.2 mm, 0.77 g, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 150

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł