Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247-1258

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:11:00
185880
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247-1258, Postać rycerza na wprost, prawą ręką trzyma tarczę, w lewej proporzec płachtą skierowany do głowy, z lewej strony laska krzyżowa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 0.27 g, patyna, pęknięcia
Literatura: BRP Prusy T2, Neumann 1.b

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 193

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł