Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:04:20
185893
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, z boków po trzy kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 0.80 g, gięty, popękany
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 118

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł