Rzym Kolonialny, brąz, I w. ne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:57:00
185874
Opis: Rzym Kolonialny - Macedonia - Philippi - emisje pseudoautonomiczne - poł. I w. n.e., brąz, I w. ne, Aw: Nike stojąca w lewo, na piedestale,VIC AVG, Rw: Trzy sztandary wojskowe, COHOR PRAE, poniżej PHIL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.5 mm, 3.85 g, niecentrycznie wybity, ale ładna patyna
Literatura: SNG Cop. 306, RPC 1651

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 238

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł