Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:42:20
206978
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 15 soli, 4.01.1792, seria 125
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zmarszczenia i ugięcia papieru
Literatura: Pick A54

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 59

1)  40 zł
2)  38 zł