Prusy Zachodnie, 5 marek, 21.10.1918

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:39:40
185628
Opis: Prusy Zachodnie - Grudziądz - Powiat i Miasto Grudziądz, 5 marek, 21.10.1918, nadruk w języku polskim, numeracja 21541
Stan zachowania: V+,
Dodatkowe informacje: złamania i naddarcia
Literatura: Podczaski W.017.C.1.b

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 142

1)  20 zł
2)  18 zł