Galicja, asygnata na 100 koron

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:39:00
185629
Opis: Galicja - Lwów, asygnata na 100 koron, ważna do 30.10.1915, seria A.a, numeracja 22462
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: nieświeży prawy margines, dziesięciokrotna perforacja
Literatura: Podczaski G-203.B.1.b

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 300

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 000 zł
4)  480 zł
5)  195 zł
6)  185 zł