Polska, 100 złotych, 25.03.1994

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:33:40
185404
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 100 złotych, 25.03.1994, seria YD, numeracja 6618182
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złamanie w pionie, zdarty fragment złotej folii, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1587 (R4), Miłczak 199d

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 68

1)  110 zł
2)  105 zł