Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:15:20
184748
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939), seria A, numeracja 0259214
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zagniecenia i ugięcia, przebarwienia papieru prawego marginesu, rzadka
Literatura: Lucow 739 (R5), Moczydłowski B133

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 137

1)  50 zł
2)  48 zł