Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:15:00
184757
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG, numeracja 6484819
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uzupełniony mały fragment na górnym marginesie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 95

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  120 zł