Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:11:00
185779
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 28.02.1919, seria 54D, numeracja 021430
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, pięknie zachowany
Literatura: Lucow 563 (R3), Miłczak 47b

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 321

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  700 zł
4)  620 zł
5)  500 zł
6)  480 zł
7)  440 zł
8)  420 zł
9)  410 zł
10)  410 zł
11)  390 zł