Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:09:40
185975
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria G, numeracja 7757509
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji - ślady po odklejaniu na rogach banknotu, czarna plamka na górnym marginesie
Literatura: Lucow 440 (R4), Miłczak 36i

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 179

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  240 zł
4)  220 zł