Polska, pokwitowanie na 10 marek w srebrze dla Leona Kawałka z Krążkowa, z dnia 6.02.1920
Zakończenie: 12-09-2019 20:07:00
185970
Opis: | Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu - Urząd pożyczek państwowych i Skarbu Narodowego, pokwitowanie na 10 marek w srebrze dla Leona Kawałka z Krążkowa, z dnia 6.02.1920, seria A, numeracja 33207 |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | grzybiczne plamy, złamany przez środek, naddarcia, ale po fachowej konserwacji, banknot z kolekcji Lucow |
Literatura: | Lucow 531 (R4) - ilustrowany w katalogu kolekcji |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 302