Polska, pokwitowanie na 10 marek w srebrze dla Leona Kawałka z Krążkowa, z dnia 6.02.1920

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:07:00
185970
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu - Urząd pożyczek państwowych i Skarbu Narodowego, pokwitowanie na 10 marek w srebrze dla Leona Kawałka z Krążkowa, z dnia 6.02.1920, seria A, numeracja 33207
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: grzybiczne plamy, złamany przez środek, naddarcia, ale po fachowej konserwacji, banknot z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 531 (R4) - ilustrowany w katalogu kolekcji

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 106

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł