wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 150..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:04:00
181281
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965 (materiały); Dictionary of Medallists; Madailleure Lexikon, Warszawa 1982
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 str. formatu C6, oprawa kartonowa, poszukiwany indeks alfabetyczny medalierów wraz ze wskazaniem znanych medali, strony 25-48 wklejone odwrotnie

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 75

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł