wydawnictwa zagraniczne, Zuzana Holečková – České, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Nevlád..
Zakończenie: 12-09-2019 20:03:20
185808
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Zuzana Holečková – České, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Nevládní tolarové ražby / Ražby slezských knížectví, Praha 2010 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 311 stron formatu A4, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog zbioru monet Muzeum Narodowego w Pradze, bardzo ładnie zachowany |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 294