wydawnictwa zagraniczne, Zuzana Holečková – České, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Nevlád..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:03:20
185808
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Zuzana Holečková – České, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Nevládní tolarové ražby / Ražby slezských knížectví, Praha 2010
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 311 stron formatu A4, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog zbioru monet Muzeum Narodowego w Pradze, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 267

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł