wydawnictwa zagraniczne, Eduard Šimek – Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Tolary, pr..

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 20:03:00
185807
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Eduard Šimek – Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Tolary, pražské groše, drobné mince Ferdinanda I. (1526-1564), Praha 2009
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 168 stron formatu A4, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog monet Ferdynanda I znajdujących się w zbiorach Muzeum Narodowego w Pradze, niewielkie wgniecenie przedniej okładki, wewnątrz dedykacja od autora dla Jiriego Militkiego

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 299

1)  46 zł