wydawnictwa zagraniczne, Eduard Šimek – Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Tolary, pr..
Zakończenie: 12-09-2019 20:03:00
185807
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Eduard Šimek – Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Tolary, pražské groše, drobné mince Ferdinanda I. (1526-1564), Praha 2009 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 168 stron formatu A4, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog monet Ferdynanda I znajdujących się w zbiorach Muzeum Narodowego w Pradze, niewielkie wgniecenie przedniej okładki, wewnątrz dedykacja od autora dla Jiriego Militkiego |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 344