Polska, odznaka obserwatora II klasy (2 wzór), po 1944

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:03:20
185116
Opis: Polska - RP na Emigracji, odznaka obserwatora II klasy (2 wzór), po 1944, Orzeł w locie trzymający w szponach trzy błyskawice, w dziobie wieniec, na stronie odwrotnej sygnatura J.R.GAUNT & SON LTD / LONDON, odznaka jednoczęściowa, bita z lekką kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niestygnowana, zachowany łańcuszek z haczykiem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 27.09 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 571

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 340

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  330 zł
4)  310 zł