Polska, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:03:00
185113
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936, Warszawa, Aw: Stylizowane postacie z łopatami oraz Orzeł idący w lewo, z lewej sygnatura J.BANDURA; Rw: Na konturze Polski, gałązka z czterema liśćmi i łopata, z boków BUDOWA / KOPCA / JÓZEFA / PIŁSUD-SKIEGO / KRAKÓW / SOWINIEC / 1936, na rancie numer 3462, medal projektu Jerzego Bandury
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 49.9 mm, 74.76 g
Literatura: Strzałkowski 789

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 373

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł