Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:02:40
185111
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1935, Warszawa, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONJALNA, medal wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, niesygnowany, projektu T. Breyer'a
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34 mm, 13.34 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 103

1)  38 zł
2)  36 zł