Polska, medal pamiątkowy z Akcji Niepodległościowej w Krakowie, 1914

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:01:20
185115
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal pamiątkowy z Akcji Niepodległościowej w Krakowie, 1914, Aw: Półpostać Matki Boskiej z Dzieciątkiem i napis KRÓLOWO KORONY POLSKIEJ W TOBIE NADZIEJA NASZA / MCMXIV, Rw: W wieńcu z cierni i wawrzynu widok Wawelu, u góry korona i orzeł zrywający okowy, medal projektu Józefa Wilka wybity w Wiedniu nakładem Książęco-Biskupiego Komitetu w Krakowie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 41.7 x 65.1 mm, 61.14 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 271 (R)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 400

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  310 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  120 zł