Polska, Władysław Łokietek - medal z XVIII wiecznej serii królewskiej - kopia odlana w XIX w. w hucie w Białogonie

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:01:00
185112
Opis: Polska - XIX wiek, Władysław Łokietek - medal z XVIII wiecznej serii królewskiej - kopia odlana w XIX w. w hucie w Białogonie, Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, napis VLADISLAUS LOCTICUS - SEU CUBITALIS, Rw: CASIMIRI / CUJAVIAE / DUCIS FILIUS, / TER EX ULETREDUX / IN PATRIAM, ET SOLIUM, / DISJECTAS REGNI / PARTES COLLEGIT, / ET JUNXIT. / OBIIT A.DOMIN:1333. / AETAT:73.REG:13. / D.2.MART:
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 44.7 mm, 30.72 g
Literatura: H-Cz.3420 (oryginał), Racz. 5989 (oryginał), Więcek 86 (oryginał)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 221

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  38 zł
6)  34 zł