Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:00:40
185031
Opis: Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w., Aw: Popiersie św. Piotra w prawo, SANCTVS - PETRVS APOSTOLVS, Rw: Popiersie św. Pawła w lewo, SANCTVS PAVLVS AP-OSTOLVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany 40.4 x 50.6 mm, 35.43 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 291

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  60 zł