Francja, Honorowy medal za odwagę i poświęcenie II klasy (Médaille d'honneur pour acte de courage et de dévouement), 1888

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 29-08-2019 22:00:20
185038
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, Honorowy medal za odwagę i poświęcenie II klasy (Médaille d'honneur pour acte de courage et de dévouement), 1888, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura BARRE, REPUBLIQUE FRANÇAISE, Rw: Personifikacje odwagi i natury ludzkiej w ozdobnym otoku, wewnątrz w owalu MINISTERE DE L'INTERIEUR / ACTES / DE / DÉVOUEMENT / - / DEJIMBE / STANISLAS / 1881-1888, na obrzeżu punca srebra
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.1 mm, 12.85 g, medal nadawany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Francji osobom, które niosły ratunek innym z narażeniem własnego życia

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 97

1)  55 zł
2)  50 zł